Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Daca am terminat CIC ,la implinirea a 2 ani de catre fetita mea,pot sa beneficiez de concediu fara plata 1 an cu pastrarea locului de munca?Mentionez ca lucrez in invatamant si sunt titulara.

întreabă Dana
19:56, 03.01.2012

2 răspunsuri

Raluca
(15:50, 10.01.2012)

Sa inteleg ca ati nascut inainte de data de 1 ianuarie 2011.
In acest caz puteti solicita inca un an concediu fara plata.

Calin
(10:53, 10.01.2012)

poti beneficia de concediu fara plata pe un an de zile... dar dupa 3 luni de zile conform legii, postul tau devine vacant iar statutul tau se schimba in angajat fara functie... ca sa intelegi mai bine se numeste LA DISPOZITIA MINISTERULUI

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Cariera somajul dupa ccc geaninutza | 30.07.2013

    buna ziua.bebe face 2ani p 5septembrie.eu am fost angajata la patron iar dupa ce...

    Cariera concediu crestere copil - somaj F.B. | 18.04.2013

    Buna ziua! Am lucrat cu A.I., neplatind asigurarea pentru somaj. Dupa nasterea...

    © 2026 Qbebe