Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Lucrez cu conventie de prestari servicii din aprilie 2012,din 9 decembrie voi fi angajata cu contract individual de munca,DPN va fi cuprins intre 28.06 si 10.07.2013,voi primi indemnizatia?Multumesc.

întreabă BATRANU IULIANA EUGENIA
18:32, 13.12.2012

2 răspunsuri

Eunice
(13:31, 17.01.2013)

Oct01 Va citesc cu drag de ceva vreme. Va uramserc pe FB. Sunt moldoveanca. Mi-s mandra de asta. Si da voi da un mesaj si voi pune articol pe blog cat de curand!Multumesc:)

ana
(01:38, 17.12.2012)

indemnizatia se da daca ai 12 luni luni lucrate inainte de nastere
cele 12 luni trebuie sa apara pe contract
nu stiu daca are importanta ca este contracte pe eperioada determinata

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Cariera somajul dupa ccc geaninutza | 30.07.2013

    buna ziua.bebe face 2ani p 5septembrie.eu am fost angajata la patron iar dupa ce...

    Cariera concediu crestere copil - somaj F.B. | 18.04.2013

    Buna ziua! Am lucrat cu A.I., neplatind asigurarea pentru somaj. Dupa nasterea...

    © 2026 Qbebe