ce reteta sa folosesc?
întreabă mariana
18:24, 12.03.2013
Sunt operata de 3 luni de histerectomie totala si in urma operatiei m-am ingrasat . As vrea sa dau jos macar 10kg. V a rog mult sa ma ajutati. Multumesc!
Sunt operata de 3 luni de histerectomie totala si in urma operatiei m-am ingrasat . As vrea sa dau jos macar 10kg. V a rog mult sa ma ajutati. Multumesc!
si mama s-a ingrasat.
trebuie sa ai un regim echilibrat
ea mananca foarte rar carne si mai mult produse fara grasimi
majoritatea femeilor patesc asa dupa operatie
Am nevoie de sfaturi, ce pot face ca sa reusesc, ce pot face ca da dau jos cele...