ajutati-ma va rog frumos
am fost sambata seara la urgenta pentru ca mam trezit cu dureri de burta ....iar la medic mia zis ca risc sa pierd sarcina am un ecoo vineriii...dar am o mica problema acum imi curge ca si cum as fi la mestr si nu mai am dureri deloc de burta nu stiu ce se intampla ajutati-ma va rog frumosss