Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

ajutati-ma va rog frumos

întreabă roxana mihaela
12:44, 07.08.2012

am fost sambata seara la urgenta pentru ca mam trezit cu dureri de burta ....iar la medic mia zis ca risc sa pierd sarcina am un ecoo vineriii...dar am o mica problema acum imi curge ca si cum as fi la mestr si nu mai am dureri deloc de burta nu stiu ce se intampla ajutati-ma va rog frumosss

1 răspuns

Delia
(15:20, 07.08.2012)

Draga mea, noi nu te putem ajuta, din pacate. Mergi astazi la un consult ginecologic, sa vezi ce se intampla, pentru ca astfel de sangerari abundente sunt semnul unui avort spontan. Nu mai astepta ecografia de vineri, mergi chiar acum la medic! Multa sanatate!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in sarcina o posibila megavezicula a fatului,este o problema grava? ana-maria | 09.07.2013

    Probleme in sarcina am scurgeri maronii din sapt 6-8 de sarcina care persista? Ardeiu Marcela | 06.05.2013

    am fost la medic, initial am avot o sangerare care s-a oprit la tratament cu...

    © 2026 Qbebe