George Burcea, dezvăluiri emoționante despre Andreea Bălan: ”Va exista pentru mine mereu, ea este mama copiilor mei”
Vestea că unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din showbiz-ul românesc s-a destrămat, a venit pe neasptate! Nimeni nu se aștepta că Andreea Bălan și George Burcea să pună punct relației lor la doar câteva luni după ce se cununaseră religios. Andreea Bălan și George Burcea s-au despărțit, cu scandal, la începutul acestui an și s-a ajuns la un adevărat război pe reţelele de socializare și la televizor, în care George o ataca pe artistă, iar ea își lua apărarea făcând, la rândul său, dezvăluiri pe care nu și-ar fi dorit să le facă.
Acum se pare că lucrurile s-au mai calmat între cei doi. Andreea și-a refăcut viața alături de un alt bărbat și își vede în continuare de carieră, iar George Burcea pare să fi revenit la sentimente mai bune în ceea ce o privește pe artistă.
Surse foto: instagram