Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Am nascut in oct 2011 si am intrat in ccc in ianuarie 2012 optind pt o perioada de 1 an,pot ramine pt o perioada de 2 ani daca imi schimb optiunea dar al 2 lea an nu va fi platit.In acest caz angajato

întreabă LEPADATU CATALINA
13:09, 14.02.2012

1 răspuns

Lavinia
(14:36, 14.02.2012)

Daca ai optat pentru o perioada de un an si iti iei concediu fara plata pentru inca un an, angajatorul nu are dreptul sa te concedieze insa nu mai este obligat sa te primeasca la munca atrunci cand ti se va incheia concediul. Eu asa stiu.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Cariera somajul dupa ccc geaninutza | 30.07.2013

    buna ziua.bebe face 2ani p 5septembrie.eu am fost angajata la patron iar dupa ce...

    Cariera concediu crestere copil - somaj F.B. | 18.04.2013

    Buna ziua! Am lucrat cu A.I., neplatind asigurarea pentru somaj. Dupa nasterea...

    © 2026 Qbebe