Am nascut in oct 2011 si am intrat in ccc in ianuarie 2012 optind pt o perioada de 1 an,pot ramine pt o perioada de 2 ani daca imi schimb optiunea dar al 2 lea an nu va fi platit.In acest caz angajato
întreabă LEPADATU CATALINA
13:09, 14.02.2012