Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Pentru ce perioada de timp este obligat angajatorul sa ma reangajeze dupa efectuarea concediului de cresterea copilului de doi ani, mentionez ca lucrez in petrom.

întreabă florin
19:45, 24.05.2011

2 răspunsuri

sav ilinca
(22:24, 31.05.2012)

eu stiu ca este obligat sa te angajeze pe minim 3 luni,dar daca sa ocupat postul tau sau nu mai este trebuie sa-ti ofere altceva sau te baga in somaj,dar nu mai are voie sa angajeze pe nimeni.asa stiu eu dar mai intereseazate

Raluca
(22:38, 24.05.2011)

Din cate stiu eu, timp de sase luni dupa revenirea din concediu nu ar avea voie sa te concedieze.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Cariera somajul dupa ccc geaninutza | 30.07.2013

    buna ziua.bebe face 2ani p 5septembrie.eu am fost angajata la patron iar dupa ce...

    Cariera concediu crestere copil - somaj F.B. | 18.04.2013

    Buna ziua! Am lucrat cu A.I., neplatind asigurarea pentru somaj. Dupa nasterea...

    © 2026 Qbebe