Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

buna am o fetita de 1 an si 4 luni inca alaptez noaptea se trezeste de ff multe ori sa stea pe san ce sa fac?

întreabă mucea roza
22:29, 01.05.2013

va rog sa ma ajutati

1 răspuns

dorina
(02:05, 06.05.2013)

Buna Roza,
Tot ceea ce poti face este sa ii dai si biberon. O dezobisnuiesti in primul rand de san si o ajuti sa faca mai usor tranzitia de la san la biberon. Trebuie sa ai rabare pentru ca nu vei reusi foarte usor. Si la biberon incearca sa ii dai ceai. Vei vedea ca in timp nu va mai cere lapte atat de des.
In plus cand se trezeste noaptea poti sa nu ii dai de fiecare data mancare. stai cu ea si o linisteste, fa-i un masaj pe burtica si tine-o de manuta.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea prin cezariana Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ? Palade Vasilica | 28.06.2013

    La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?

    Nasterea prin cezariana ce se poate intampla dupa 4 cezariene irina cristina | 20.04.2013

    © 2026 Qbebe