Intreabă
Nasterea prin cezariana
Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ?
Palade Vasilica - 28.06.2013
La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
buna am o fetita de 1 an si 4 luni inca alaptez noaptea se trezeste de ff multe ori sa stea pe san ce sa fac?
mucea roza - 01.05.2013
va rog sa ma ajutati
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
Salutari...am o fetita de 5 luni si 3 saptamani nascuta prin cezariana iar acum sunt insarcinata in 18 saptamani.DR a zis k pot sa tin sarcina fara probleme.Voi stiti astfel de cazuri?
pamela - 14.03.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
Am nascut prin cezariana si as vrea sa stiu dupa cat timp am voie sa raman gravida iar? dupa cat timp sunt refacuti muschii complet pt a face un alt copil? multumesc frumos.
Madalina - 12.03.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
ce se intampla daca dupa 3 sapt dupa cezariana incepi viata sexuala si nu te protejezi o data
cristina - 23.12.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
de ce am febra dupa 3 zile de la nastere,mentionez ca am nascut prin cezariana o fetita de 3750kg si a fost totul ok.acum de ce am febra?
tatiana - 09.10.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
ce se intampla daca nu apar lohiile in primele 24 ore dupa nasterea prin cezariana?
tudor simona - 01.10.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
buna ziua as dori sa stiu daca mai beneficiez de concediu de crestere copil daca acum sunt gravida intr-o luna cu cel de-al doilea si am revenit la serviciu in aprilie anul asta dupa primul copil?
ANA - 11.07.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
cezariana
simona - 31.05.2012
daca am prob cu coloana cum s-ar putea face anestezia pt cezariana? caci sincer...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
buna ziua ,am un bebelusi de 1 an si ai dori sa stiu daca se poate vindeca de hiperplazie adrenala congenitala cu deficit de 21 hidroxilaza,deoarece are tartament si asi dori sa stiu daca e vreo sansa
ana maria - 29.04.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 3 raspunsuri
- raspunde
Nasterea prin cezariana
BUNA ZIUA!AS DORI SA STIU CA PURTATAOR SANATOS DE VIRUS HEPATITA B.DE CE LA PRIMA SARCINA M-AU LASAT SA NASC NORMAL SI ASTA IN ALTA TARA IAR ACUM LA A DOUA SARCINA IMI SPUN CA TREBUIE SA NASC PRIN CE
GHENU RALUCA - 18.04.2012
SI CA NU AM VOIE SA ALAPTEZ?NU INTELEG NIMIC M-AU DAT PESTE CAP,UNDE SAU CINE MA...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
am doua cezariene si acum sint insarcinata in 7 luni;ce efecte are asupra mea ce a de a 3-a cezariana?
zabava nicoleta - 17.03.2012
ma intereseaza cum ma afecteaza ce a de a 3 a operatie,cum imi revin?
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
ce acte imi trebuie pentru indemnizatie?
alupoaei - 18.01.2012
am 5 luni de somaj din septembrie valoarea ei e de 255 de ron acest somaj l-am...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde