Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Salutari...am o fetita de 5 luni si 3 saptamani nascuta prin cezariana iar acum sunt insarcinata in 18 saptamani.DR a zis k pot sa tin sarcina fara probleme.Voi stiti astfel de cazuri?

întreabă pamela
09:36, 14.03.2013

1 răspuns

Cosmina
(22:24, 14.03.2013)

daca si doctorul a spus trebuie sa fie ok.
sunt multe cazuri cand au nascut fara probleme.
sanatete

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea prin cezariana Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ? Palade Vasilica | 28.06.2013

    La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?

    Nasterea prin cezariana ce se poate intampla dupa 4 cezariene irina cristina | 20.04.2013

    © 2026 Qbebe