Salutari...am o fetita de 5 luni si 3 saptamani nascuta prin cezariana iar acum sunt insarcinata in 18 saptamani.DR a zis k pot sa tin sarcina fara probleme.Voi stiti astfel de cazuri?
întreabă pamela
09:36, 14.03.2013
daca si doctorul a spus trebuie sa fie ok.
sunt multe cazuri cand au nascut fara probleme.
sanatete
La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?
va rog sa ma ajutati