Intreabă
Am voie?
Dauneaza vopsitul parului la mama care alapteaza, (copilul are 2 luni)?
simona - 21.02.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
buna seara!am facut cezariana acum 4 luni si as dori sa stiu daca am voie sa merg la solar.nu alaptez.ms frumos
adriana - 18.02.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
daca nu ma intorc la locul meu de munca, beneficiez de stimulent daca ma angajez in alta parte
vasuian nicoleta - 09.11.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
cunoaste cineva vitaminile Centrum materna?
Viviana - 06.02.2013
Doctorul mi-a recomandat Centrum materna si mi-a spus sa i-au o pastila pe zi....
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
Ce se intampla daca nu am luat inca vitaminile si toate pastilutele ce se dau pe timpul sarcinei?
Andreia - 30.01.2013
Am aflat de curand ca sunt insarcinata si banuiala mea e ca am 5 saptamani...in...
- vezi 2 raspunsuri
- raspunde
Am voie?
asi vrea sa imi vopsesc parul o nuanta mai inchisa, cu o vopsea nu permanenta...sunt insearcinata in 5 luni...dauneaza asta bebelusului?
catalina - 23.10.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
femeile insarcinate care au" pufulet" pe burtica il pot indeparta cu aparatul de ras? afecteaza fatul?
ana - 11.11.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
am 15 ani si sunt insarcunata in 2 luni mai am voie sa ma duc la scoala?
elena - 14.11.2012
daca pot sa fac soala cand sunt insarcinata cu toate ca am 15 ani
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
CUM POT FACE SA NU SE MAI TREZEASCA NOAPTEA ?
LUIZA - 27.01.2013
AM O FETITA DE 8 LUNI , SI DE CEVA VREME ( CAM DE 2 LUNI ) SE TREZESTE NOAPTEA...
- vezi 2 raspunsuri
- raspunde
Am voie?
protargol in sarcina nu afecteaza copilul
ruxy - 27.01.2013
i se poate intampla ceva bebelusului daca am luat protargol in a doua luna de...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
Pot administra ceai canadian tea daca inca alaptez. AM UN BAIETEL DE 7 luni si inca alaptez dar mai vrea si formula?
eliada - 17.01.2013
asi dori sa mai slabesc am 58kg si 1,58.cum sa procedez am ramas cu burtica
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
buna ziua ,pe data de 20 septembrie am avut un avort spontan la 24 sapt,ciclu mai venit pe 31 octombrie si de atunci nimic,pot fi iar insarcinata?
cami - 03.12.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
sunt epileptica cu crize la un an, iar sotul ia tratament cu zaiprexa. Am ramas odata gravida dar am pierdut sarcina. Ce riscuri sunt la o noua sarcina?
popescu maria - 05.12.2012
riscurile unei sarcini, insamantarea artificiala in acest caz
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
am si eu o intrebare, are ceva daca bei apa si noaptea fiind insarcinata ...am inteles ca nu este bine ?! Multumesc !
Maly - 13.10.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
pana la ce luna poti sa iti dai drumu in ea cand e insarcinata ?
eu_eupaul - 06.01.2013
a ramas insarcinata ,pana cand pot sa termin in ea
- vezi 2 raspunsuri
- raspunde
Am voie?
cite saptamini pot sa am
oxana - 30.12.2012
ultima mistratione a fost pe data 15. 11. 2012.
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
pot avea sex oral in timpul sarcini pentru ca sex vaginal nu am voie o luna
mihaela - 17.11.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Am voie?
poti face vaccin contra racelii in timpul sarcinii?
Anamaria Dima - 30.09.2012
medicul de familie de aici mi a recomandat sa fac vaccin impotriva racelii pt a...
- vezi 1 raspuns
- raspunde