sunt o mamica ce a nascut prin cezariana un bebe pe 3 octombrie. lapte la san am avut 6 saptamani si atunci mam muls cu pompa pt k nu aveam sfarcurile formate, dupa 6 sapt lam pierdut,
lui bebe acum ii dau lapte praf. dar mie inca nu mia venit menstruatia, cam pe cand ar trebui sami vina, acum daca nu mai alaptez la san? mai trebuie sa astept sau trebuia sami vina pana acum ?mantionez k am nascut in 3 octombrie si am avut lapte 6 saptamani si acela muls cu pompa. mul;tumesc pt raspuns