buna ziua as dori sa stiu daca mai beneficiez de concediu de crestere copil daca acum sunt gravida intr-o luna cu cel de-al doilea si am revenit la serviciu in aprilie anul asta dupa primul copil?
întreabă ANA
10:06, 11.07.2012
Da, vei beneficia de concediu de crestere a copilului si pentru cel de-al doilea bebelus.
La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?
va rog sa ma ajutati