Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

buna ziua as dori sa stiu daca mai beneficiez de concediu de crestere copil daca acum sunt gravida intr-o luna cu cel de-al doilea si am revenit la serviciu in aprilie anul asta dupa primul copil?

întreabă ANA
10:06, 11.07.2012

1 răspuns

Maria
(23:18, 11.07.2012)

Da, vei beneficia de concediu de crestere a copilului si pentru cel de-al doilea bebelus.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea prin cezariana Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ? Palade Vasilica | 28.06.2013

    La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?

    Nasterea prin cezariana ce se poate intampla dupa 4 cezariene irina cristina | 20.04.2013

    © 2026 Qbebe