Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

de ce am febra dupa 3 zile de la nastere,mentionez ca am nascut prin cezariana o fetita de 3750kg si a fost totul ok.acum de ce am febra?

întreabă tatiana
15:18, 09.10.2012

1 răspuns

Gabi
(10:54, 11.10.2012)

Tatiana, este posibil sa ai mastita, sau febra laptelui. Citeste mai multe aici: https://www.qbebe.ro/mama/sanatate/afla_totul_despre_mastita!#simptomele_mastitei . Sper sa te ajute!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Nasterea prin cezariana Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ? Palade Vasilica | 28.06.2013

    La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?

    Nasterea prin cezariana ce se poate intampla dupa 4 cezariene irina cristina | 20.04.2013

    © 2026 Qbebe